احمدی نژاد مسحور مشایی

 

رابطه این دو رابطه عجیبی است و راستی از چه نوعی است؟.....

 

شاید رابطه کاری ایندو به سالهای بسیار قبل باشد که از همان رابطه کاری رابطه معنوی نیز بین ایندو شکل گرفت

اما آنچه که از محافل خصوصی و رسمی آنها بیرون می آید رابطه مراد و مریدی است که در این رابطه مشایی رئیس و  احمدی نژاد در قامت یک مرید قرار دارد.

از جای خالی امام عصر(عج) که در تصویر می بینید تا در سهای اخلاق مشایی در کابینه که گاهی به 100 دقیقه هم کشیده و مباحث نشدنی از نگاه احمدی نژاد و نوع مدیریت انحصاری او که با اشاره مشایی ورق برمی گردد و چرخش 180 درجه ای احمدی نژاد را بسیاری در جلسات رسمی دولت شاهد بوده اند.

آنچه مسلم است مشایی اشراف کامل روحی بر احمدی نژاد دارد و او نیز به مشایی باور کامل دارد و از خط مشی او عدول نمی کند و اینگونه هم نیست که مشایی چیزی در چنته نداشته باشد او نیز بر اثر شاید ریاضتها و یا اورادی چیزهایی به او نشان داده تا او را اینجنین تسلیم کند.

آخر همه این حرفها این است که مشایی لیدر و گرداننده جریان انجرافی است با تفکرات حجتیه مدرن که با اتصال به منبع قدرت و ثروت در صدد انجام نیتهای شوم و انحرافی خود است که اگر آگاهانه نباشد از روی باور و اعتقاد محکم انحرافی آنهاست این باند مخوف به لحاظ فرهنگی و فکری به گروههای اصلاح طلب قرابت بسیاری دارد که از جمله دیدار دیماه نود کرباسچی و مشایی که در یک ماه این دیدار 2 بار انجام شده است یا دیدارهای مشابه او با هنرمندان و بیش از 100 سفر خارجی او که معلوم نیست در این سفرها با چه کسانی نشسته اند و برخاسته اند.

شاخصهای این تفکر که در 7 سال دولت ، خود را به مرور بالا کشیده اند و هر که بدان ایمان نداشت را از دور رئیس جمهور دور کرده اند افرادی همچون رحیمی ، بقایی و جوان فکر  می باشند.

و مخالفان آنها نیز اخراجی های دولتند که از شمار 2 دست بیشترند.

نقشه بعدی این گروه خارج کردن مجلس از دست اصولگرایان است چه آنانی که مستقیم وارد مجلس می شوند و چه یارگیری بعدی در مجلس از میان نمایندگان خنثی و مستقل .

پس در انتخابات بدانید که به چه کسانی رای میدهید.

/ 1 نظر / 2 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] سلام دوست ارجمند. ضمن آرزوی موفقیت برای شما در ادامه اداره این وبلاگ، با هشتمین مطلب در مورد «جنّ و اجنّه» در خدمت شما هستم. ********** [گل][گل][گل] «استراق سمع أجنه و استفاده پیشگوها از أجنه» [گل][گل][گل] «دستور امام جواد(ع) برای رفع زلزله» (در احادیث هفته 225) [گل][گل][گل] «شب نامه وهابیت علیه شهادت حضرت زهرا(س) و پاسخ به آنها» [گل][گل][گل] ********** البته توصیه میکنم حداقل بقیه مطالب «صفحه اول» و «صفحه دوم» را هم ببینید. امیدوارم تمام لحظات زندگی را شاد و خرّم باشید. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]